Author: c***9
Date:
Review: 實品偏咖啡色,不算很顯色但塗上去會讓唇色變暗,適合萬聖節扮演鬼修女塗~
顏色: Mocha Cake
尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Grape Juice |
| Finish | Glossy |
| 高度 | 10.75 cm |
| 長度 | 1.75 cm |
| 寬度 | 1.75 cm |
| 淨容量 | 3 ml |
| SKU | sb2207076787287818 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1022685 people said the quality is very good!
Author: c***9
Date:
Review: 實品偏咖啡色,不算很顯色但塗上去會讓唇色變暗,適合萬聖節扮演鬼修女塗~
顏色: Mocha Cake
尺寸: 均碼
Author: h***a
Date:
Review: リピート2本目です。この色味のもの探し回ってるけどやっぱりこのシーインのやつが1番自分が欲しい色を表現できてます。なんとも言えない色の暗さがサイコーです。
顏色: Grape Juice
尺寸: 均碼
Author: 0***3
Date:
Review: 好好看的顏色,我想再買一個,好高級的包裝,就像幾千元一指支的產品,實際塗刷在嘴唇也沒有任何異味,這支我喜歡的不得了,因為顏色自然,沒有任何味道,推薦
顏色: Jammy
Author: y***e
Date:
Review: 潤澤有感 顏色漂亮 喝水兩次即掉 無染唇
顏色: Mocha Cake
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.